TANTRA MASÁŽ

9. února 2009 v 13:09 | Josef Chrt |  Masáže
Sexuální energieje je hlavním projevem vesmírného života v nás. Tato energie je soustředěna v podbřišku a zvláště v pohlavních orgánech.V minulosti pojímala tradiční náboženství a etické systémy sexualitu jako tabu, plodící strach, asketismus a frustraci. Je -li sexualita chápána jako životní energie vesmíru, přináší do mezilidských vztahů novou kvalitu, dává lidské lásce a životu nejvyšší rozměr a přináší skutečné štěstí.
Tantra masáž, při níž se pracuje skutečně s celým tělem může být jednou z možností , jak se spřátelit s vlastním tělem , spojit se se svým zdrojem, svojí nejmocnější energií. Mnoho nemocí v oblasti pohlavních orgánů a pánve souvisí s oddělením se od vlastních prožitků těla. Ale: etické je vše , co oživuje tvorbu, působí harmonii a zdraví , neetické je vše , co tvorbu oslabuje , harmonii a zdraví rozkládá, bez ohledu na to, kdo co kdy přikázal....
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tantra masáže Praha Tantra masáže Praha | Web | 5. listopadu 2013 v 10:39 | Reagovat

Tantra masáž je ta nejlepší úleva od stresu, jakou si dovedete představit. Dlouho jsem váhala, než jsem na ni šla a byla jsem nakonec ráda. Bylo o úplně úžasné!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama